SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

UČEBNICE FLORISTIKY

Nové vydání Floristiky je na světě.
 Jedná se o aktualizované a doplněné vydání učebnic Floristika I. a II., které vznikly v roce 2007 na Střední škole zahradnické a zemědělské Děčín-Libverda. Slavnostní představení a pokřtění této publikace proběhlo na slavsnostním večeru při 40. Mistrovství floristů ČR Děčínská kotva. Společně s letošními vítězi tak spatří světlo tato dlouho očekávaná publikace v novém a slušivém kabátku. Velký formát a rozšíření na více než 400 stran dovolilo vedle doplnění a aktualizace textů přidat i množství názorných či inspirativních fotografií. Kniha jich odhadem obsahuje 1500. Původní členění zůstalo, mnohé kapitoly se však rozrostly či byly důkladně přepracovány. K 16 autorům publikace patří mnozí přední čeští floristé a zkušení pedagogové odborných středních a vysokých škol.
Necháme na Vašem posouzení, jak se nám tyto knihy povedly. Věříme, že budou přínosem pro všechny, kteří se floristikou zabývají profesně i pro ty, kterým je oblíbeným koníčkem. 

dle textu Heleny Pikové upravila Jana Pudová

Floristika
učebnice floristiky v podání předních českých floristů
kolektiv 16 autorů
počet stran: 408
knižní vazba

Unikátní odborná publikace, která vás provede uměním floristiky. Přední čeští a moravští floristé Vás zasvětí do základů teorie a technik tohoto oboru a to vše doplní nádhernými fotografiemi. Kniha je rozdělena do několika kapitol – Techniky a styly, Interiérová floristika, Rostlinný materiál, Nářadí a pomůcky apod. V kapitole Tematická floristika se naučíte aranžovat květiny pro každou příležitost – narozeniny, svatby, pohřeb, Vánoce, Velikonoce atd.
Závěrem vám autoři nastíní fungování floristické prodejny, seznámí vás se základy marketingu a pomohou vám k vytvoření ideálního prostředí pro vaše zákazníky.

Cena: 890 Kč vč. DPH 10 %.

Publikaci si můžete objednat na http://obchod.agroweb.cz/project/section.php?ids=1 či přímo na Profi Press, s. r. o., Jana Masaryka 2559/56b, Praha 2 - Vinohrady, modrá linka 844 111 999, tel./fax: 277 001 601, odbyt@agroweb.cz.

 

 

ARCHIV:
Multimediální učebnice floristiky byla vytvořena na základě projektu ESF č. CZ.04.1.03/3.1.15.1/0162.
„Multimediální učebnice floristiky - moderní nástroj rozvoje odborného vzdělávání“ je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Tato učebnice nebyla dána do volného prodeje, slouží jako nástroj výuky pro odborné školy. V současné době usilujeme o možnost nového vydání, jelikož nebyla uspokojena poptávka.

Informace o učebnici získáte na: http://www.ucebnicefloristiky.cz/

Vydání "nové" učebnice floristiky se připravuje. Přípravu a vydání zajišťuje vydavatelství Profi Press s.r.o. 

 PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2018 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY