SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

ZELENÝ SVĚT 2014
Termín: 5.9. -  6. 9. 2014


 
Srdečně Vás zveme na 15.ročník mezinárodního zahradnického veletrhu Zelený Svět 2014.
 

Přijďte se seznámit s nejnovějšími technologiemi  a výrobky, zmapovat všechny podstatné trendy v našem oboru, nebo shlédnout prezentace firem a jejich produktů, navázat osobní vztahy se zástupci jednotlivých prezentujících se firem, uzavřít obchodní kontrakty, zmapovat konkurenci, získat nové informace a formovat nebo zlepšovat svou image.

 

Jedná se o kontraktační zahradnický veletrh, který se koná v Brně. Pořadatelem této akce je Asociace zahradnického výstavnictví.

ZELENÝ SVĚT 2014 se bude konat tradičně první pátek a sobotu v měsíci září a to:
5.9. 2014 a 6.9. 2014 na brněnském výstavišti (BVV – Veletrhy Brno, a.s.) v pavilonu A1.

Více informací: www.green-world.info  

Návštěvníkům veletrhu brněnský florista Milan Dopita předvede v pátek 5.9. ve 13:00 květinovou produkci člena SKF ČR - Azalea Chlumec s.r.o. pod označením Česká květina. Svoje práce Milan dotvoří za pomoci materiálů od společnosti Clayrton's, která je sponzorem a partnerem Mistrovství floristů České republiky - Děčínská kotva.

5. 9. od 15:00 můžete taky vidět floristické představení Mistra floristu ČR Jaromíra Kokeše.

V sobotu 6. 9. od 13:00 bude Jaromír Kokeš aranžovat květiny ve společném představení s Ing. Lukášem Kouřilem z brněnského květinářství Oxalis.

 PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2018 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY