SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Květinářský zájezd Polsko 2016
17. - 19. 2. 2016

Na začátku roku 2016 jsme se rozhodli zorganizovat pro Vás zájezd po květinářských podnicích v Polsku.

Organizace zájezdu ještě prochází změnami a pro definitivní podobu bychom potřebovali znát Váš zájem a teda počet účastníků, na jeho základě se pak ustálí další informace a skutečnosti.

Základní program:
17. 2. - v odpoledních/večerních hodinách bychom vyjeli autobusem/mikrobusem/několika osobními vozy do polských Tych, kde bychom přespali v hotelu Flora (cca 900 kč/osoba/noc, 2-lůžkový pokoj).
Místo odjezdu bychom upřesnili podle počtu zájemců a místa, odkud by mělo nejvíc lidí zájem.

18. 2. - ráno mezi 5:00 a 7:00  bychom navštívili květinovou burzu v Tychách. Účastníci z Ostravska by mohli přijet až přímo na burzu.
Ve čtvrtek bychom navštívili ještě firmu Brinkman v Tychach, dál firmu Plantpol (balkónovky a trvalky) v Osvětimi a společnost Polselekt (pokojové květiny) v Pszczyne a firmy Spychala (anturie) v Goczałkowicich (u Pszcyny).
Přespali bychom opět v hotelu v Tychách.

19. 2. v pátek bychom navštívili firmu Jenflor (balkónovky, vřesy) v Swibie (cca 1,5 hod z Tychy), následně dle domluvy případně návštěva firmy Glowacki ve Warsawek (balkonovky, poinsetie, chryzantemy) (cca 3,5 hodiny směr Warsava).

Cena zájezdu se bude odvíjet od počtu účastníků a způsobu dopravy a budeme o ní včas informovat.

Zatím nám prosím oznamte svůj zájem účastnit se zájezdu na mailovou adresu svaz.skf@seznam.cz nebo na telefonní číslo 777 182 381 co nejdřív, nejpozději do 26. 1. 2016.

Program zájezdu se může změnit.


PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2018 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY