SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

ZELENÝ SVĚT 2018
6. - 7. 9. 2018, BVV – PAVILON A, HALA A1

Zelený Svět je mezinárodní odborný kontraktační zahradnický a floristický veletrh s osmnáctiletou tradicí. Stává se místem setkávání odborníků napříč celým spektrem zahradnických oborů. Od roku 2014 se koná ve dvouletém cyklu. Veletrh se bude konat pouze ve všední dny, a to ve čtvrtek a v pátek. Nebude chybět ani zvýrazněné téma, které se opět bude prolínat jak výstavními expozicemi, tak i doprovodným programem. Vše bude opět připraveno tak, aby nabídka veletrhu oslovila jak odborníky, tak i širokou veřejnost, která má o zahradnické služby konkrétní zájem. Již dnes můžeme říci, že se budeme chtít zaměřit na ochranu životního prostředí a nedostatek vody, který se bezesporu stal globálním problémem. Tato významná témata chceme rozvinout různými směry – jedním z nich je podpora zajímavých komerčních i neziskových projektů.

Veletrh je ryze odborný a snaží se oslovit ty, kteří podnikají v oboru zemědělském, zahradnickém, floristickém, v komunální sféře a jim podobným. Rádi bychom pozvali nejen širokou odbornou veřejnost, ale také odbory životního prostředí, starosty měst a obcí, pracovníky komunální sféry, projektanty, architekty a zástupce stavebních firem. Těší se na Vás vystavovatelé nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska, Holandska, Slovenska, Maďarska a Rakouska. 

TENTO VELETRH JE NEPRODEJNÍ. Ale nezapomínáme na naše koncové zákazníky, bez nich by tento veletrh neexistoval. Je proto velmi významný pro ty, kteří hledají svou realizační firmu, zahradníka, dodavatele rostlin a doplňků, nebo jen hledají tu správnou inspiraci. Je však důležité mít na paměti, že veletrh není prodejní, a proto k nám nejezděte za nákupy. Vaše zbytečné zklamání nás pak také mrzí.

Přejeme Vám šťastnou cestu a věříme, že veletrh splní všechna Vaše očekávání.

OTEVÍRACÍ DOBA VELETRHU

ČTVRTEK   06.09.2018   10:00 - 18:00
PÁTEK   07.09.2018   09:00 - 17:00


VSTUPNÉ

DOSPĚLÍ   100,- Kč (včetně DPH)    
         
STUDENTI A MLÁDEŽ DO 18 LET   ZDARMA po předložení průkazu    
         
ODBORNÁ VEŘEJNOST   ZDARMA na základě registrace – firma, škola, institut, svaz. Platná registrace musí být vyplněna také na volné vstupence, kterou obdržíte od pořadatele, anebo vystavovatel.    
         
REGISTRACE   Registraci můžete provést ONLINE, anebo na místě.    

 

KUDY K NÁM

AUTEM: 
Na silnících ve městě Brně prosím sledujte dopravní značení s názvy "BVV" nebo "Výstaviště".
Příjezd a parkování před halou E (Expoparking-kryté parkoviště), dále pěšky vstupem přes halu E na základě volné nebo zakoupené vstupenky, anebo s potvrzením ONLINE registrace.

PĚŠÍ: 
Městskou hromadnou dopravou v Brně z autobusového nádraží Zvonařka na výstaviště autobusem č. 84 směr Pisárky. Nebo z autobusové destinace naproti hotelu Grand na výstaviště tramvají č. 1 směr Pisárky (5 stanic).

VSTUPNÍ MÍSTA:
Hlavní vstup (vchod 1) – GPS souřadnice 49°11'18.08"N; 16°35'8.26"E
Vstup pavilon E (vchod 4) – GPS souřadnice 49°11'4.89"N; 16°34'55.61"E

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE ZÍSKÁTE
ZDE http://www.green-world.info/index.php?azv=pro-navstevniky


A1 hala
Hlavní vstup na veletrh ZS je umístěn v hale A1. Zde můžete navštívit školkařské firmy, dodavatele substrátu, zahradnických, školkařských a vinařských potřeb, okrasných a ovocných dřevin, pesticidů a hnojiv, zahradní techniky, nářadí a mechanizace, realizátory, pěstitele, květináře, floristy a ostatní.

V hale A1 ve čtvrtek 6. 9., budete moct vidět floristické představební Mistrů floristů ČR Jaromíra Kokeše a Kláry Franc Vavříkové.

Sál Morava
Tento sál bude připraven pro přednášky, semináře, workshopy a prezentaci firem. První den veletrhu zde proběhne mediální tisková konference s pořadatelem, zástupci svazu a výstaviště.

Zde: http://www.green-world.info/index.php?azv=registrace-navstevnika najdete možnost registrace pro odbornou veřejnost a získání volné vstupenky na veletrh.

 PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2019 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY