SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Výstava Flora Olomouc -jaro 2009 - Květinové šapitó

V neděli 26. dubna 2009 skončil 30. ročník jarní etapy výstavy Flora Olomouc. Výstava nabídla pestrou přehlídku hrnkových i řezaných květin. Svaz květinářů a floristů ČR vytvořil s pavilonu A expozici o 150 m2 a spolu se svými členy nabídl návštěvníkům přehlídku hrnkových a balkonóvých rostlin z české produkce. Floristé pak dali expozici podobu. Naše expozice získala 1. místo v soutěži o nejlépe řešenou expozici v nejvyšší kategorii. Výsledky soutěže naleznete v příloze.
Děkujeme svým členům, kteří se na expozici a výstavě podíleli: Florcenter s.r.o. Olomouc, Agro Brno-Tuřany a.s., Zahradnická fakulta MZLU v Brně, VOŠZa a SZaŠ Mělník, Sempra Praha a.s., SŠOS Klimkovice, SZaŠ Ostrava, SŠZa Kopidlno, STORGE s.r.o., Azalea Chlumec s.r.o., Florasis, Ing. Jana Jaroňová, Ing. Marie Bittnerová, Ing. Jiří Martinek a další.
Svaz byl také vyhlašovatelem floristické soutěže "Den matek". Děkujeme všem 32 soutěžícím a vítězům blahopřejeme. Výsledky soutěže naleznete v příloze.
Svaz ocenil také nejlepší tuzemské výpěstky. Cenu si odnesl Florcenter Olomouc za Pelargonium peltatum 'Grand Idols'.
Krásný výpěstek představila také SZaŠ Ostrava, která se soutěže zúčastnila s řezanými gerberami.

Fotografie z výstavy a soutěží budou uveřejněny během týdne.PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2019 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY