SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY

ZelenýSvět - GreenWorld

Zahradnický veletrh Zelený svět, jehož jubilejní desátý ročník proběhl na brněnském výstavišti, ve dnech 4. a 5. září 2009, naplnil očekávání a překonal dosavadní účast vystavovatelů, velikost výstavní plochy i počet návštěvníků.

Letošního ročníku ze zúčastnilo 93 vystavovatelů, ze sedmi evropských zemí /Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Německo, Rakousko a Holandsko/, na 1 860 m2 výstavní plochy /nárůst oproti loňskému ročníku o 270 m2/.

            Doprovodný program byl letos umístěn do prostor I. galerie, vzhledem k nárůstu požadavků vystavovatelů na výstavní plochu, a to na ploše 500 m2.Páteční program byl věnován floristice, kde nejprve své floristické umění předvedli dva přední čeští floristé – Petr Kopáč a Jan Komzák. Divákům nejdříve představili nové trendy ve svatební floristice a potom ukázali, že i květiny mohou sloužit jako módní doplněk.

Druhá část floristického programu patřila velmi očekávané floristicko-módní show, kterou organizátorka celého floristického programu Ing. Marie Bittnerová, nazvala Květinový fashion week. Na této show představila renomovaná brněnská módní návrhářka Iveta Řádková svoje nádherné extravagantní modely, které o květinové kreace doplnil významný slovenský florista Robert Bartolen. Celá show, která proběhla dvakrát v odpoledním programu, sklidila obrovský úspěch jak u odborníků tak i u laické veřejnosti. Ukázalo se, že spojení krásných šatů a květinových doplňků, je vždy velmi atraktivní podívanou.

Ing. Veronika Šimoníková
(úplné znění tiskové zprávy naleznete v příloze, stejně jako fotografie)

 

 

Termín: 4. - 5. 9. 2009

Jedná se o kontraktační zahradnický veletrh, který se koná v Brně. Pořadatelem této akce je Asociace zahradnického výstavnictví.
Více informací: www.green-world.info

ZELENÝ SVĚT 2009 se bude konat tradičně první pátek a sobotu v měsíci září a to:

4.9.2009        10,00 – 18,00 h

5.9.2009        9,00 – 17,00 h

na brněnském výstavišti (BVV – Veletrhy Brno, a.s.) v hale C

Zveme Vás na floristickou show: Květinový Fashion Week dne 4. 9. 2009
Informace naleznete v letáku.

Vstupenky na veletrh pro členy SKF ČR je možné získat na: svaz.skf@seznam.cz

         

 

       

 

 

        

 

 

 

 

 

 Firma AGRO CS a.s., program PROFI,  
člen SKF ČR si Vás dovoluje pozvat na…..  

Přílohy

Tisková zpráva (35 kB)


PARTNEŘI:
Designed & coded by GOLEM GROUP. Powered by Infotip.cz. Copyright © 2008 - 2019 SVAZ KVĚTINÁŘŮ A FLORISTŮ ČESKÉ REPUBLIKY