Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Martě, Beatris

Komunikační kampaň na podporu českého zemědělství “Milujeme Česko”.

Kampaň má upozornit na to, kdo je skutečným patriotem, a upozornit veřejnost na neúnavnou a záslužnou práci českých zemědělců, kteří se ani během pandemie covidu-19 nezastavili a nenechali občany této země takzvaně na holičkách. Budeme rádi, když nám pomůžete a do kampaně se zapojíte.

Vážení členové,

v souvislosti s chystaným spuštěním webu “znasizeme.cz” bychom Vám chtěli představit komunikační kampaň na podporu českého zemědělství “Milujeme Česko”. Kampaň má upozornit na to, kdo je skutečným patriotem, a upozornit veřejnost na neúnavnou a záslužnou práci českých zemědělců, kteří se ani během pandemie covidu-19 nezastavili a nenechali občany této země takzvaně na holičkách. Budeme rádi, když nám pomůžete a do kampaně se zapojíte.

1.       Začíná sklizeň některých plodin a mnozí z Vás vyjíždějí na pole s technikou, která poskytuje plochu k využití a je zároveň dobře viditelná pro veřejnost. Vyzýváme proto členskou základnu Agrární komory ČR, aby na své stroje vyvěsila české vlajky. Nemusí se jednat o žádné velkoformátové provedení, stačí i malá vlaječka. Prostor k vyvěšení vlajek mohou případně poskytnout i budovy Vašich zemědělských budov.

Vyvěšením vlajek dáte najevo, že “Milujete Česko”, že se staráte o to, aby česká krajina byla atraktivní, plná života a v květu a spotřebitel měl na stole čerstvé, kvalitní a zdravé potraviny. Zároveň to nyní může být vnímáno jako podpora českého týmu při příležitosti blížících se olympijských her. Z toho důvodu seznámíme veřejnost s touto aktivitou v době začátku olympiády, protože práce zemědělců je vlastně také olympiáda, která vyžaduje dlouhou a náročnou přípravu, kterou je nutné zúročit v krátkém čase. Stejně jako vrcholový atlet mají také zemědělci mnohdy často jen jeden pokus, aby překonali hranici mezi selháním a úspěchem. Zemědělství má mnoho náročných disciplín a absolvovat je dokážou jen ti, kteří do toho vloží vlastní energii, čas, píli, srdce a lásku k “naší zemi”. Budeme proto rádi, když nám dáte vědět, že jste se do kampaně zapojili a pošlete fotografii na e-mailovou adresu tiskove@akcr.cz. Fotografie využijeme k online propagaci této virální kampaně.

Současně prosím pošlete fotku i nám na svazový e-mail: Svaz. skf@seznam .cz

Děkuji všem členům SKF ČR, kteří se do akce zapojí.

Zapojíte se do této propagační akce AK ČR?

Hlasování

Do konce hlasování zbývá

Hlasovat je možné až po přihlášení


Diskuze k tématu

Do diskuze je možné přispět až po přihlášení.


zpět na nástěnku