Kompletní servis pro květináře a floristy

28. celostátní výstava květin se zahradnickými trhy KVĚTY

Ve čtvrtek 20. – neděle 23. června 2024 na Výstavišti v Lysé nad Labem.

Letošní v pořadí již 28. ročník výstavy Květy bude plný vůní, rozmanitých barev a nádherných aranží, které letos budou zároveň soutěžní!
Ve spolupráci s Českým zahrádkářským svazem (ČZS) se vám v pavilonu B představí čeští pěstitelé, prodejci, aranžéři a floristé.

Na téma V OBJETÍ KVĚTIN se můžete na ploše 2000 m2 kochat rozmanitými aranžemi, které budou mít ve své režii právě výhradně čeští pěstitelé! Od nich si také přímo můžete jejich výpěstky zakoupit!

Venkovní promenáda bude nabízet již tradiční prodej doplňků pro zahradničení, chybět v nabídce nebudou kaktusy, masožravky, nebo trh s regionálním ovocem a zeleninou!
Nezapomeňte také navštívit stánek časopisu Zahrádkář, kde můžete využít odborného poradenství.

OTEVÍRACÍ DOBA:

Čtvrtek 13. 7. 9.00 - 17.00 hodin