Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Ferdinandovi

Kalendář

Akce

AutorDagmar Krupičková

Otevření Sbírkových skleníků ve Smetanových sadech na výstavišti Flora Olomouc

Do tropů za jediný den. Olomoucké Sbírkové skleníky otevírají, uvnitř dozrává voňavá úroda citrusů. Zářivé barvy i osvěžující exotické vůně čekají na návštěvníky Sbírkových skleníků, které se 3. února otevírají po zimní přestávce.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Unikátní a největší skleník Fata Morgana slaví 20 let

Začíná výstava k 20. výročí otevření tropického skleníku v Botanické zahradě Praha. Veřejnosti se otevřel před 20 lety, za tu dobu do něj přibyla spousta zajímavých a ohrožených druhů rostlin, které z něj dělají tu pravou džungli uprostřed velkoměsta.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Živé pasti 2024 - výstava masožravých květin

Masožravé liány lovící hlodavce i velké exempláře staré 30 let. Olomoucké skleníky zaplní unikáty z říše masožravých rostlin. 25. května – 09. června 2024 proběhne prodejní výstava masožravých rostlin na Výstavišti Flora Olomouc.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Svatební seminář s Michalem Hautem

V sobotu 1. června 2024 v Praze pořádá Klia Praha exkluzivní Svatební seminář, který povede mistr floristiky Ing. Michal Haut a talentovaná floristka Petra Kulíšková. Přijďte se inspirovat a zdokonalit své dovednosti pod vedením špičkových odborníků. Rezervace nutná, kapacita je omezená!

Akce

AutorDagmar Krupičková

Výstava sukulentů v Botanické zahradě v Praze

Od 7. června v Botanické zahradě začíná výstava, která se soustředí na pěstování sukulentů v interiéru. Součástí bude i prodej rostlin, milovníci sukulentních rostlin a kaktusů tak neodejdou s prázdnou. V rámci výstavy se v Botanické zahradě uskuteční i Festival africké kultury.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Vyznání růžím 2024

08. – 09. června 2024 proběhne festival a výstava na Výstavišti Flora Olomouc.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Seminář v Rozáriu Olomouc - Poznáváme růže

O růžích mezi růžemi - Poznáváme růže, seminář, který proběhne 15. června 2024 v Rozáriu Olomouc.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Netradiční floristická show Květiny a sklo na Lustrfestu

Přijďte zažít jedinečné spojení elegance skla a krásy květin na floristické show Květiny a sklo. Mistři republiky představí své umění v propojení skleněných výrobků s nádhernými květinovými vazbami, přímo v prostředí historické sklárny Jílek v Kamenickém Šenově.