Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Rolandovi

Jarní Zahrada Věžky 1. 5. - 5. 5. 2024

Zahrádkářská výstava Zahrada Věžky je očekávanou akcí, která nabízí návštěvníkům řadu zajímavostí. Tato zahradnická a hobby prodejní výstava konaná v zámeckém parku ve Věžkách u Kroměříže je oblíbenou akcí návštěvníků všech věkových kategorií.

Výstava představuje širokou škálu zahradnických produktů, včetně květin, rostlin a zahradnického nářadí, a nabízí návštěvníkům možnost odnést si s sebou plnou náruč květin. Zahrada Věžky je známá svou romantickou parkovou atmosférou, která celé akci dodává na kouzlu.

Program akcí a aktivit zahrádkářské  výstavy Zahrada Věžky se každý rok liší. Od 1. do 5. května 2024 si mohou návštěvníci na výstavě zakoupit vše potřebné pro svůj dům a zahradu. Výstava navíc nabízí zábavné aktivity pro celou rodinu, takže je to skvělý den pro všechny.

Co Vás čeká?

  • expozice řezaných květin
  • zábava pro děti, jízda na ponících, skákací hrad, malování na obličej, moderovaný program
  • vystoupení  oblíbených dechových kapel
  • přednášky
  • a jiné

 

Vystavovatelé a jejich vystavené produkty jsou vrcholem jarní výstavy. Návštěvníci se mohou dozvědět o nejnovějších zahradnických trendech a technikách a získat inspiraci pro své vlastní zahrady. „Výstava má své specifické a neopakovatelné kouzlo a je tak jedinečným zážitkem, na který se návštěvníci každý rok těší,“ říká manažerka akce. Letos se tak návštěvníci mohou těšit na hudební produkce oblíbených nejen dechových kapel, zábavné kvízy a hry pro děti, malování na obličej nebo květinovou expozici ve staré sýpce, moderovaný zábavný program nebo naučné přednášky.

Navštívit výstavu můžete od 1. do 5. května 2024 každý den od 9 do 16 hodin.

 

Více informací naleznete na webu Zahrada Věžky

zpět na nástěnku