Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Alexeji, Alexii, Timee

Jezeří v květech – zámecký flowerart 2023

Před čtrnácti lety vznikla skvělá myšlenka, jak pomoci zámku Jezeří tím, co umí naši floristé nejlépe. Nikdo tehdy netušil, že se tato myšlenka ujme a vznikne tradiční akce, kde se potkávají lidé dobré vůle a bez nároku na honorář vyzdobí zámek Jezeří, barokní perlu Krušných hor.

Letos je to již třináctý ročník charitativní akce, která rozkvete zámek Jezeří. Tentokrát na téma: Květina, krásná společnost v komnatách. Floristé a nadšenci naplní komnaty šlechticů vůní a barvami, tak jak to bylo obvyklé v dobách největší slávy Jezeřského panství.

Realizace bude probíhat za plného provozu zámku a tak se můžete s floristy potkat při jejich práci již ve dnech 28. – 29. 9. 2023.

Výstava a květinový okruh bude zpřístupněn od soboty 30. 9. 2023 do neděle 1. 10. 2023.

Přijeďte podpořit dobrou věc a užít si neopakovatelnou atmosféru zámku a květin.

Za realizační tým,

Klára Franc Vavříková