Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Rolandovi

Kampaň #FillTheDistance

Všichni nyní musíme dodržovat pravidla sociálního distancování. Ale místo toho, aby nás to rozdělilo, pojďme tento prostor mezi námi vyplnit krásou květin!

"Fill the distance with beauty!"

Tak zní motto nové mezinárodní kampaně platform Funny how flowers do that a The joy of plants. Představuje sociální distancování jako příležitost, která nás může ve skutečnosti sbližovat. Povzbuzuje lidi, aby viděli vzdálenost mezi sebou jako prostor, ve kterém mohou kvést krásné věci. Kampaň se nás snaží motivovat k tomu, abychom vzdálenost, která nás rozděluje vyplnili právě tím, že své blízké obdarujeme krásou květin a sezónních rostlin. Tím se můžeme navzájem inspirovat, abychom v těchto náročných dobách zkrášlovali svět kolem sebe a hledali ještě více příležitostí k tomu, abychom květinou zvedli náladu nejen svým nejbližším. A my se pod toto hnutí rádi podepíšeme také! 

Pro šíření kampaně bylo vytvořeno několik propagačních materiálů, konkrétně grafik a animací, které jsou všechny k dispozici volně ke stažení a k následnému sdílení na Vašich vlastních sociálních sítích či jiných platformách. Využitý je sortiment různých sezónních květin i hrnkových rostlin, které vytváří nádherné vizuální materiály připravené k Vašemu dalšímu použití.

Připojte se ke kampani ještě dnes! Stáhněte si všechny materiály pomocí odkazu výše a použijte hashtagy #FillTheDistance a #FillTheDistanceWithBeauty k šíření tohoto poselství! 

zpět na nástěnku