Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Markétě, Markytě, Perle

KNIHA JEDLÉ KVĚTY - AKTUALIZACE

S RADOSTÍ VÁM PŘEDSTAVUJEME TUTO NOVOU PUBLIKACI!

 

Jako VÁNOČNÍ AKCI nabízíme   našim členům   možnost získat druhou a další knihu za výrazně nižší cenu - školy za 110 Kč (včetně DPH) a ostatní členové 165 Kč (včetně DPH).

Kniha Jedlé květy je pro naše členy, kteří uhradili členský příspěvek na rok 2021 a knihu stále nemají,  k vyzvednutí ZDARMA v kanceláři sekretariátu na jeho adrese Praha 7, U Topíren 2. Otevírací hodiny jsou pondělí a středa 9-14 hodin,  předem lze domluvit i jiný čas mailem nebo telefonicky.

 

Možnosti distribuci pro mimopražské členy zatím připravujeme, podle vývoje  situace budeme včas informovat.

Prodej knihy pro nečleny:


Prodej knihy je možný na základě objednávky  a vyzvednutí buď rovněž osobně, nebo zaslání poštou či přes Zásilkovnu.

Cena jednoho výtisku 350 Kč + 10% DPH plus expediční náklady – při platbě předem 70 Kč, při platbě dobírkou 120 Kč.

Křest knihy Jedlé květy

Díky dlouholeté spolupráci Technologické fakulty UTB ve Zlíně Zahradnické fakulty MENDELU se sídlem v Lednici, s podporou Svazu květinářů a floristů ČR a Ministerstva zemědělství vznikla publikace s názvem Jedlé květy.

Pandemická situace v ČR nedovolila autorskému týmu setkat se osobně při slavnostním křtu této krásné publikace, a proto jsme se s tím rozhodli poprat po svém. Nechtěli jsme již déle čekat a zdržovat to, aby se tato "jedlá" kniha dostala i mezi vás. Prosím, omluvte tedy sníženou kvalitu záznamu a užijte si křest v krátkém videu.

Pokud vás téma této krásné knihy zaujalo, budeme rádi za sdílení příspěvku a videa, který je zveřejněn na FB Svazu květinářů a floristů ČR

Zaujalo Vás téma této odborné a velmi poučné knihy Jedlé květy?

 

Diskuze k tématu


zpět na nástěnku