Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Markovi Markusovi

Květinářské a floristické dny a členská schůze - AKTUALIZACE 21.6.2022

Pozvánka na členskou schůzi, exkurzi a odborné přednášky na Květinářských a floristických dnech, letos v Olomouci na výstavišti, kde zároveň probíhá Vyznání růžím 24.-25. 6. 2022

UPOZORŇUJEME všechny členy, že stále mají možnost se přihlašovat na KFD, ale pokud požadujete zajistit ubytování , je nutné poslat přihlášku s tímto požadavkem nejpozději v sobotu 4.6.2022.

Po tomto datu už si každý bude muset zajistit ubytování sám !!

************************************************************************************************

Vážení členové, srdečně Vás zveme na Květinářské a floristické dny do Olomouce.

V pátek Vás uvítáme prohlídkou olomouckého rozária a po obědě se budeme věnovat formalitám členské schůze. Na progamu budou však i změny stanov, některé pouze technicky formální, jiné podstatnější. Podrobný program obdržíte koncem května nebo začátkem června. Vaše účast je vysoce žádoucí, případně delegujte své hlasy na jiné členy.

Na sobotu připravujeme přednášky o mladých rostlinách a hnojivech. Proběhne také krátké představení aktuálních technologií zelených stěn. Věnovat se budeme technologii odvlhčování skleníků a zkušenosti z využití hydroponické množárny.

Na sobotní přednášky navazuje slavnostní večer Vyznání růžím v režii olomouckého výstaviště, na který obdrží každý účastník VIP vstupenku.

Prosíme o vyplnění a zaslání přihlášky na email sekretariátu do 27. 5. 2022.

Program a přihláška