Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Alešovi

LETNÍ CIBULOVINY A HLÍZNATÉ ROSTLINY

LETNÍ CIBULOVINY A HLÍZNATÉ ROSTLINY NAVODÍ VAŠÍ ZAHRÁDCE PŘÁTELSKOU ATMOSFÉRU

 

Letos je jedním ze tří hlavních zahradních trendů „Lidský dotek“ (spolu s trendy „Vyvážený biotop“ a „Nový střed jeviště“). Nosnou myšlenkou tohoto trendu je rostoucí potřeba laskavého a lidského ducha. Podívejte, jak vám letní cibuloviny a hlíznaté rostliny mohou pomoci tyto potřeby naplnit.
 

V jednoduchosti je síla

Všichni bychom chtěli zastavit čas a chytit dech. I kdyby to mělo znamenat jen na chvilku zařadit nižší rychlost a uvolnit se. Místo toho hledáme způsoby, jak si zjednodušit život, pomocí produktů, které jsou sladké, milé a přátelské (vůči světu). Díky jejich vlivu na přátelskou atmosféru na zahradě letní cibuloviny tuto roli skvěle plní.
 

Hledání smyslu

Rychlý rozvoj technologií a změna klimatu mohou vést k pocitům ohrožení. Proto potřebujeme více lidskosti, důvěry a uznání. Snažíme se hledat smysl a produkty, které budou těmto pocitům odpovídat. Letní cibuloviny a hlíznaté rostliny na kulatých záhonech nebo v květináčích vytvářejí příjemnou organickou zahradní atmosféru, díky které se budete cítit jako doma.
 

Harmonie

Trend „Lidský dotek“ kombinuje na zahradě a terase teplé tóny země s pleťovými odstíny a fialovou a okrově žlutou barvou. Přátelskou atmosféru podtrhnout letní cibuloviny a hlíznaté rostliny jako jsou jiřiny, kaly, mečíky, frézie a lilie, které vytvářejí bohaté, jemné a oblé květy. Když je necháte kvést ve vlnitých trsech ve světlých i tmavých barvách, vytvoříte nádherný harmonický dojem.

Další informace o letních cibulovinách jsou dostupné na webu www.kvetinovecibulky.info

zpět na nástěnku