Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Alešovi

Letní Flora Olomouc 2020

Letní expozice Flory ukáže návštěvníkům krásy a tajemství městských zahrádek, dvorků a zákoutí. Na jedinečnou hlavní expozici s názvem „Zahrada za zdí“ zve květinová výstava Flora Olomouc 2020 ve dnech 20. – 23. srpna.

Autorkou hlavní expozice je zahradní architektka Ing. Marie Doleželová. Opět se tedy můžete těšit na ukázku nejlepšího floristického a zahradního umění.

Dále bude k vidění květinová expozice „České dědictví UNESCO“, která bude inspirovaná památkami zapsanými na světovém seznamu dědictví. Expozice současně připomene 20. výročí zápisu Sloupu Nejsvětější Trojice na seznam UNESCO. Práce členů Unie výtvarných umělců Olomoucka představí expozice „Pod křídly múz“, která ukáže sochy a umělecká díla v kombinaci s květinami. Těšit se můžete na floristické show, přednášky a kulturní program. Nebudou chybět ani oblíbené Letní zahradnické trhy.

Pod křídly múz

Výstava výtvarných děl v oranžerii je připravována ve spolupráci s Unií výtvarných umělců Olomoucka.

Výzkumná laboratoř rostlin

Laboratoř v pavilonu H nabídne ukázky laboratorních technik, nové trendy, výzkumy a inovace ze světa rostlin. Ve filmovém sále bude probíhat projekce populárně - naučných časosběrných filmů o rostlinách a odborné přednášky.

Dny moravských vín

Letní etapa nabídne návštěvníkům výstaviště doprovodný program, například v podobě Dnů moravských vín s řízenými degustacemi vedenými zkušenými odborníky - sommeliéry.

Speciální nabídka pro zájezdy

Výstaviště Flora Olomouc nabízí možnost získání 20% slevy ze vstupného při pořádání zájezdů; sleva platí v případě závazného objednání nejméně 20 ks vstupenek do 9. srpna 2020. Organizované zájezdy členů Českého zahrádkářského svazu mají za stejných podmínek dokonce slevu 30 %. Tato nabídka platí pouze do 9. srpna 2020, poté budou mít všichni zájemci možnost koupit si vstupenku online nebo na pokladně v době konání výstavy.

Kontakt pro objednávky: Alena Nádvorníková, vstupenky@flora-ol.cz, tel.: +420 585 726 232, fax: +420 585 726 272

zpět na nástěnku