Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Alešovi

Na Eurofleurs 2023 jede Filip Hrouda ze Střední odborné školy Jarov

Evropský šampionát juniorů ve Slovinsku bude hostit i českého reprezentanta a jeho tým. Změny se dějí neustále a tak se stala i změna i v rámci nominace reprezentanta České republiky na Eurofleurs 2023.

Jako první řádně získal nominaci Vlastimil Kucharovič ze Střední školy zahradnické a zemědělské A. E. Komerse, Děčín - Libverda. Vlastimil získal nominaci odhlasováním předsednictva SKF ČR a to za mnohonásobné úspěchy ve floristických soutěžích zaštiťovanými právě SKF ČR. Vlastimil si po ukončení studia zařídil úspěšnou floristickou praxi. Možná i ta byla důvodem, proč se stala komunikace v rámci příprav na evropský šampionát juniorů velmi problematickou. Pro zdárné reprezentování České republiky a SKF ČR na evropském šampionátu je však nutná otevřená komunikace a intenzivní příprava. To je i podmínkou pro nominaci. 

Předsednictvo SKF ČR odhlasovalo změnu nominace v termínu, kdy musela být již podána přihláška na soutěž. V kritickém časovém presu byl osloven náhradník a jeho tým, který shledal reprezentaci České republiky na šampionátu jako reálnou.

V rychlém sledu získalo předsednictvo SKF ČR záruky od týmu nového nominanta o intenzivních přípravách, přehled členů týmu, návrh časového harmonogramu příprav a zajištění i asistenta pro soutěž.

Novým reprezentantem se tak stal Filip Hrouda ze Střední odborné školy Jarov. 

Gratulujeme a těšíme se na společnou cestu přípravami i samotnou soutěží.

 

zpět na nástěnku