Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Rolandovi

Poděkování

Všem členům Svazu květinářů a floristů České republiky, zahradníkům, dalším kolegům i některým politikům a úředníkům

24. června 2022 se konala v Olomouci v areálu FLORY Olomouc v oranžerii členská schůze Svazu květinářů a floristů České republiky. Na ní jsem přednesl poslední hodnotící zprávu za činnost našeho Svazu. Jsem velice rád , že jste to se mnou vydrželi skoro 14 let. Tato činnost mě velice bavila, obohatila a snažil jsem se o zviditelnění našeho oboru a lepší podmínky pro něj. Něco se podařilo, řadu věcí jsem nedotáhl a nebo udělal špatně. Měl jsem však vždy snahu situaci vyřešit co nejlépe.

Dovolím si tedy poděkovat všem členům předsednictva a revizní komise  SKF ČR od roku 2007 až do letošního ledna. Zvláště obdivuji členy květinářské sekce Petra Nachlingera a Jirku Valteru, kteří to se mnou vydrželi celou dobu mého působení ve funkci. Poděkování patří i tajemníkům, kteří se mnou řešili každodenní činnost SKF ČR.

Za celou dobu jsem se potkal se skvělými květináři, floristy, obchodníky učiteli a dalšími. Za jejich spolupráci v zájmu oboru jim moc děkuji.

Poděkování patří našemu dlouholetému odbornému časopisu z nakladatelství PROFI PRESS ZAHRADNICTVÍ a FLORISTICE. Zvláště děkuji Martinu Sedláčkovi a Arnoštu Jílkovi za podporu Svazu květinářů a floristů České republiky.

Díky předsedování jsem měl možnost se setkat se skvělými zahradníky a dalšími lidmi, kteří se podílejí na práci oboru, ale i celého zemědělství. Byla to pro mě velice obohacující příležitost za kterou děkuji.

Potkal jsem se i s řadou úředníků a politiků od místní úrovně až po vrcholovou politiku. S některými jsem si velice rozuměl a vyřešili jsme společně mnoho problémů. Velice nám i pomohli. Za to chci vyjádřit velkou vděčnost. 

Setkal jsem se i z řadou úředníků a politiků, kde jsme společnou řeč nenašli. Toto mě velice mrzí, ale takový je asi život!

Vážení,

vyjadřuji hlubokou úctu, pokoru a poděkování Vám všem. 
Snažme se dále posunou náš krásný obor!

Ať se daří novému předsedovi Jakubovi Švandovi a prosím pomozme mu všichni v zájmu našeho Svazu, oboru i celého zemědělství!

S přáním všeho dobrého, pevného zdraví a osobních, pracovních i svazových úspěchů 

 

                                                                                                  Jirka Horák

 

Diskuze k tématu


zpět na nástěnku