Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Rolandovi

Rok 2020

V roce 2020 jsme zažili mnoho nových věcí, s kterými se většina z nás v osobním ani profesním životě nesetkala. Řada plánovaných akcí a aktivit byla zrušena nebo se konala jinou formou na sociálních sítích.

Rozloučili jsme se s rokem 2020. Byl to rok velmi zvláštní.

Ještě nikdy jsme nečelili takovým neočekávaným změnám. Jsem velice rád, že náš obor v tomto velice těžkém období relativně obstál.

Děkuji všem členům za aktivitu a práci při propagování květin a tím šíření dobré nálady. Děkuji Vám i za náměty a připomínky k činnosti, které jste nám zasílali.

Nebývale se na nás obraceli o pomoci nečlenové. Měli i přínosné náměty. NěkteříI  mě často i naštvali, ale i tak děkuji i nečlenům za někdy velmi kritické připomínky k naší svazové práci. Ze všech jsem se snažil poučit.

Zejména bych však chtěl poděkovat předsednictvu, sekretariátu i tajemnicím za mnoho hodin často i neviditelné práce.

A ještě jedno poděkování nakonec. To patří kolegům Jirkům Chládkovi a Dusbabovi. Díky, že jste viděli dál než my všichni v oboru. Z jejich práce jsme těžili hlavně v době, kdy jsme jednali o otevření našich firem a obchodů.

Přeju Vám všem květináři, floristé, zahradníci, ale i zemědělci hlavně zdraví, pohodu, dobrou náladu. Ať se daří našemu důležitému a krásnému oboru i v roce 2021.

 

Za předsednictvo SKF ČR Jirka Horák - předseda

 

Hodnotíte rok 2020 po odborné stránce kladně?

Hlasování

Výsledek hlasování

Hlasovat je možné až po přihlášení

přehled hlasování

Ano 2xNe 0xZdržet 0x
Ing. Jiří Valtera
Ing. Vojtěch Zahradník

zpět na nástěnku