Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Rolandovi

Soutěž Rodinná firma roku, kdo se může přihlásit?

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR vyhlašuje 13. ročník soutěžního klání „Rodinná firma roku“. Zúčastnit se ho mohou malé a střední rodinné podniky, které mají alespoň pětiletou historii.

Zastupujte úspěšný český rodinný podnik, který má méně než 250 zaměstnanců? V tom případě neváhejte a přihlaste se do prestižní soutěže Rodinná firma roku AMSP, jejíž třináctý ročník v květnu odstartoval.

Soutěž tradičně hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace.

Registraci a podmínky do soutěže najdete v tomto odkaze

Přihlašování firem do soutěže bude probíhat až do 15. září 2024.  V následujících dvou týdnech (do konce září) vybere odborná porota vítěze jednotlivých kategorií a deset podniků pro hlasování veřejnosti. To bude probíhat od 1. do 15. října 2024. Vyhlášení vítězů se pak může podnikatelské veřejnost těšit 7. listopadu v Praze.

Do projektu se mohou přihlásit všechny malé a střední rodinné firmy (do 250 zaměstnanců). Jde tedy o podniky, v nichž jsou do byznysu zapojeni dva nebo více členů jedné rodiny.  Nesmí jít o místní pobočky velkých společností ani neziskové organizace či sociální podniky.

zpět na nástěnku