Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Rostislavovi

Svaz květinářů a floristů České republiky, zapsaný spolek

Tento profesní svaz sdružuje přední pěstitele květin, floristy, obchodníky s květinami a pomocným materiálem, odborné zahradnické školy, výzkumný ústav, botanickou zahradu a ostatní zájemce o tuto problematiku.

Od roku 2007 pracuje ve dvou samostatných sekcích, na což navazuje i rozdělení webových stránek. Společná problematika obou oborů se objevuje duplicitně v obou sekcích.

Členové SKF ČR mohou prohlížet rozšířenou verzi webových stránek, nutno být registrován a přihlášen. Všichni mohou navštívit FB SKF ČR.

Rádi ve svých řadách přivítáme nové členy (květináře, floristy, školy z oboru,...). V případě potřeby neváhejte kontaktovat sekretariát SKF ČR.

Diskuze k tématu

Ing. Jakub Švanda, 28. 2. 2020 14:06reagovatZměnil jsem viditelnost článku i pro nepřihlášené členy, můžeme případně vrátit zpět.