Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Ferdinandovi

Svazový pavilon: Inspirativní květinová oáza na jarní výstavě Flora Olomouc 2024

Na letošní jarní výstavě Flora Olomouc 2024 se Svaz květinářů a floristů ČR prezentoval svým ohromujícím Svazovým pavilonem. Tato úžasná květinová oáza se stala nejen centrem pozornosti, ale také symbolem radosti, barevnosti a krásy.

Svazový pavilon nebyl jen prostý stánek, ale skutečná atmosférická expozice, která okouzlovala návštěvníky svou velikostí, krásou a vůní. Uvnitř pavilonu se rozkládala fascinující kolekce květinových aranžmá, která zahrnovala instalace od renomované floristky Karolíny Žáčkové i expozice firem členů svazu.

Vstup do pavilonu byl jako vstup do jiného světa plného barev, vůní a inspirace. Květinové kompozice se dotýkaly nejen očí, ale také srdcí návštěvníků, kteří byli ponořeni do atmosféry radosti a optimismu. Celkově lze říci, že Svazový pavilon byl jedním z nejvýraznějších prvků letošní jarní výstavy Flora Olomouc 2024 a zanechal nezapomenutelný dojem na všechny návštěvníky.

Jarní výstava Flora Olomouc se stala největším tuzemským svátkem květin a oslavou jara. Jsme nesmírně vděční, že jsme mohli být součástí této vzrušující události. Účast zde byla pro nás nejen poctou, ale také nezapomenutelným zážitkem, který nás inspiruje a motivuje k dalšímu rozvoji našeho odvětví. 

Zvláštní poděkování patří všem našim členům, kteří se podíleli na vytvoření Svazového pavilonu a přinesli svou kreativitu, vášeň a odbornost do této úžasné květinové oázy. Jsme hrdí, že máme takové talentované a zapálené členy, a těšíme se na další spolupráci a úspěchy společně. 

Oxalis květinářství, Florea, CZ-Flora, Zahrada Věžky, Vojta Zahradník, Vonekl, MarMarDeko, Květiny od Lukáše, Kvety Peter, Zahradnictví Cinke, Střední zahradnická škola, Ostrava, Henri Design, Salon květin, Flamengo květiny, Storge

Pokud jste tento úžasný zážitek minuli, neváhejte se připojit k dalšímu ročníku výstavy Flora Olomouc a zažijte krásu květinového světa na vlastní oči.

 

zpět na nástěnku