Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Rolandovi

Tržnice Zahrady Čech, 36. ročník jarní prodejní výstavy

Sezóna na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích odstartuje oblíbenou výstavou Tržnice Zahrady Čech, která se bude konat od 3. do 7. dubna.

Pětidenní jarní výstava přinese návštěvníkům možnost prohlédnout si širokou nabídku produktů, poradit se s odborníky a získat inspiraci pro svou zahradu. Návštěvníci se mohou těšit na tradiční sortiment, jako je sadba, květiny, cibuloviny, zahradní nářadí, zahradní technika, zahradní nábytek, hnojiva, postřiky, potraviny a přírodní léčiva. I letos čeká na návštěvníky řada novinek jako rozšíření sortimentu v oblasti zahradní a zemědělské techniky, skleníků, kompostů a zahradního nábytku. 

Po loňském úspěchu se mohou návštěvníci i letos zúčastnit jarních workshopů, a to zcela zdarma. Pod dohledem odborných floristů budou účastníci každý den vyrábět například květinové koule, narozeninové kytice, jarní věnce, květinové dekorace nebo osázené truhlíky z přírodních materiálů a jarních květin. Z důvodu omezené kapacity doporučujeme, aby se případní zájemci zaregistrovali v online formuláři, který naleznou na webových stránkách www.zahradacech.cz

 

OTEVÍRACÍ DOBA: 
Středa:  9.00 - 17.00
Čtvrtek: 9.00 - 17.00
Pátek:   9.00 - 17.00
Sobota: 9.00 - 17.00
Neděle: 9.00 - 17.00

zpět na nástěnku