Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Jaroslavovi

Vánoční soutěž Flora Pragensis ve SOŠ Jarov

přesunuta do on-line prostoru

Vážení kolegové,

Vzhledem k horšící se epidemiologické situaci s COVID-19 v naší republice, jsme se rozhodli každoroční vánoční soutěž Flora Pragensis opět přesunout do on-line prostoru. Z tohoto důvodu jsme mohli navýšit počet přihlášených škol a také posunout termín zasílání přihlášek do 20. listopadu 2021.

Vlastní realizace soutěžních prací bude probíhat v prostorách jednotlivých škol. Veškerý soutěžní materiál bude od 6. prosince k vyzvednutí ve vazárně SOŠ Jarov na adrese Pod Táborem 17/4, 190 00 Praha 9. Jediné, co organizátoři nezajišťují je chvoj.

Žáci sami vytvoří všechny tři soutěžní práce dle zadaných propozic. Výsledná aranžmá je třeba co nejlépe vyfotit a vložit na sdílený disk, na kterém bude probíhat i hodnocení.

Vzhledem k tomu, že je soutěž financována z grantu MHMP, je důležité dodržet striktní pravidla, mezi něž patří především povinnost všech přihlášených škol účastnit se hodnocení ostatních prací. Hodnotí přihlášený doprovod – pedagog z každé školy všechny soutěžní práce vyjma vlastních.

Chápeme, že hodnocení prací nějaký čas zabere, proto se budeme snažit jeho způsob co nejvíce zjednodušit, ale bez vaší součinnosti není možné zajistit regulérnost a objektivitu soutěže. Proto škole, která  se odmítne účastnit hodnocení, nebude vydán materiál.

Přístupy k disku a návody na vkládání budou zaslány všem přihlášeným účastníkům před zahájením soutěže.

Prosím o potvrzení účasti v soutěži ve změněné podobě již přihlášené školy a nepřihlášeným školám nabízíme možnost ještě se přihlásit.

Jménem organizačního týmu vám přejeme pohodové dny a těšíme se na vaši účast.

S pozdravem Petra Veselá a Jan Stibor

Střední odborná škola Jarov