Vánoční výstava ve Valticích: úspěšná propagace České květiny
Vinařská škola Valtice uspořádala v uplynulém týdnu vánoční výstavu. Významnou podporu akci poskytlo odbytové družstvo CZ-Flora, zejména jeho ředitel Ing. Roman Mičian. Společným cílem bylo především zviditelnění projektu Česká květina a práce tuzemských pěstitelů.
Na výsledné podobě výstavy se výrazně podílelo zapojení českých květin a rostlinného materiálu od domácích pěstitelů, což se pozitivně promítlo do celkové atmosféry i úspěchu celé akce. Vánoční výstava ukázala, že české květiny mají své pevné místo i v zimní floristice a dokážou oslovit širokou veřejnost.
Pedagogové školy v čele s paní učitelkou Ing. Radkou Puchnerovou touto cestou děkují odbytovému družstvu CZ-Flora a panu řediteli za podporu a spolupráci.