Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Rolandovi

VELETRH A VÝSTAVA JARNÍCH CIBULOVIN  NARCIS 2023

21. Ročník NARCIS od 13 do 16. dubna v Hale C na Výstavišti v Lysé nad Labem.

 

 

 

VELETRH A VÝSTAVA JARNÍCH CIBULOVIN  NARCIS 2023

Letošní, 21. Ročník NARCIS vás osloví svou barevností a omámí intenzivní jarní vůní.

Přijďte od 13 do 16. dubna navštívit veletrh jarních cibulovin a výstavu jarní květeny, která se bude nacházet v Hale C na Výstavišti v Lysé nad Labem.

Pestrobarevné aranžmá narcisů všech barev doplněné o tulipány, petrklíče a hyacinty vytvoří soubor voňavých obrazců, které potěší vaše vjemové smysly.

Kromě uměleckých aranží květin můžete ve vnitřních i venkovních prostorech nakoupit jarní květinovou sadbu se všemi potřebnými doplňky pro založení jarního záhonu. Chybět nebude nabídka pikýrované zeleninové sadby, na jejíž založení do záhonu bude nejvyšší čas. Samozřejmostí bude i nabídka prodeje semen okrasných květin, léčivek a zeleniny. Na své si přijdou i milovníci vybavení venkovních posezení a pergol, včetně dekorací s levandulovým motivem.

S veletrhem NARCIS ve stejném termínu připravujeme ještě 27. ročník veletrhu ELEGANCE a 22. ročník  veletrhu REGIONY ČR s tématikou Tradice českého folkloru.

Další ze zajímavostí na veletrhu NARCIS je letošní téma Krajinou vína. Že vám to něco připomíná? Ano jedná se o televizní dokumentární cyklus, kterým provází Václav Žmolík. Ten přijal naše pozvání a v sobotu 15.4. v 11 hodin svůj cykus i knihu Krajinou vína osobně představí.

Víno a vše s ním spojené bude neodmyslitelnou součástí letošního ročníku Narcisu. Degustovat můžete na stáncích několika vinařství a hodovat u stánků s regionálními pochutinami z Čech i Moravy.

Trojlístek těchto veletrhů bude doprovázet nabitý doprovodný program. Čtvrteční a páteční den proběhnou soutěže středoškolských učilišť v oboru oděvním, kadeřnickém a kosmetickém.

V pátek se můžete těšit na Večerní módní galashow moderovanou Jakubem Prachařem. Na molu se představí známé české političky a přehlídku spodního prádla nám odprezentuje značka Verso.

Sobotní program započne Václav Žmolík s besedou a autogramiádou Krajinou Vína, po poledni se těšte na známou Tiktokerku MinuIsBest, která pro své příznivce zazpívá. Odpoledne nás pobaví paní Bubílková svými glosami na téma důchodová reforma.

Neděle bude ve znamení soutěží. Tanec a aerobik bude hlavním doprovodným programem na tento den.

Přijeďte autem, nebo vlakem. Výstaviště je 2 minuty chůze od nádraží. Autem se k nám pohodlně dostanete po dálnici D10 i D11 a velkokapacitní parkoviště je přímo u Výstaviště.

Srdečně zveme na tuto tradiční událost na Výstaviště Lysá nad Labem.

zpět na nástěnku