Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Ferdinandovi

Podmínky inzerce

Ceny a možnosti

Cena inzerce:

Jednorázová platba za časové období, ceny:

  • Člen SKF ČR  -   ZDARMA
  • Nečlen SKF ČR - 500 Kč/3 měsíce

 

Co je potřeba:

K vyplnění je potřeba administrátorovi dodat nadpis, krátký úvodní text a URL odkaz inzerce a jeden obrázek dle daných specifik. Dále je možné do obrázku vložit text vyplněním pole „Text v obrázku“, tento text se v konečné inzerci bude psát přes nahraný obrázek. 

  • Specifikace obrázků: maximální rozměr 320 x 480 pixelů (šířka x výška). Pokud bude obrázek v jiném rozměru, bude automaticky upravena šířka (rozšířen nebo zúžen) na 320px. Zároveň se proporcionálně upraví výška. Vyšší obrázky budou automaticky oříznuty.
  • Nadpis může obsahovat maximálně 100 znaků a krátký úvodní text inzerce maximálně 300 znaků.

 

Inzerce může být využita například takto:

  • Sezónní inzerce daných subjektů, sezónního zboží, výstav, akcí, apod.
  • Inzerce nabídek a poptávek pracovních příležitostí pro podniky. (Pracovní inzerce nabízíme pro naše členy SKF ČR bezplatně, doba trvání inzerce 1 měsíc).

 

Členské školy - možnost inzerce v době před přijímačkami. Vaším obsahem, na který budete chtít inzercí poukázat, by měla být prezentace školy a dále několik bodů jako odpověď na otázky „Proč jít studovat právě k nám? Co nabízíme?“ apod. Vhodná je strukturovaná, přehledná forma, která potenciálním uchazečům řekne nejvíce.

 

Pro členy SKF ČR nabízíme dále možnost bezplatné inzerce formou článku na webu:

Každý z členů by touto formou mohl jednou ročně odprezentovat svou firmu či školu, kdy by daný člen vytvořil článek, který by byl na webu SKF ČR publikován a následně dohledatelný pod vlastní odrážkou „Naši členové“ a „Členské školy“.

Obsahem tohoto článku by měly být stručné a strukturované základní informace o daném subjektu, jeho zaměření, specifikace a další věcné informace, které jsou pro prezentaci daného subjektu nezbytné.

Vhodné je odpovědět na otázky jako: „Co najdu právě u Vás?“, „Čím jste jedineční?“, „Čím se zabýváte?“, apod.

zpět na nástěnku