Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Markétě, Markytě, Perle

Kalendář

Akce

AutorDagmar Krupičková

Otevření Sbírkových skleníků ve Smetanových sadech na výstavišti Flora Olomouc

Do tropů za jediný den. Olomoucké Sbírkové skleníky otevírají, uvnitř dozrává voňavá úroda citrusů. Zářivé barvy i osvěžující exotické vůně čekají na návštěvníky Sbírkových skleníků, které se 3. února otevírají po zimní přestávce.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Unikátní a největší skleník Fata Morgana slaví 20 let

Začíná výstava k 20. výročí otevření tropického skleníku v Botanické zahradě Praha. Veřejnosti se otevřel před 20 lety, za tu dobu do něj přibyla spousta zajímavých a ohrožených druhů rostlin, které z něj dělají tu pravou džungli uprostřed velkoměsta.

Obecně svazové

AutorDagmar Krupičková

Soutěž Rodinná firma roku, kdo se může přihlásit?

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR vyhlašuje 13. ročník soutěžního klání „Rodinná firma roku“. Zúčastnit se ho mohou malé a střední rodinné podniky, které mají alespoň pětiletou historii.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Zahrada Vysočiny 2024

ZO ČZS Žirovnice Vás srdečně zve na jubilejní 60.ročník výstavy ZAHRADA VYSOČINY, věnován bude především liliím. Výstava se uskuteční 13.-15.7. 2024 v prostorách žirovnického zámku, otevřeno bude od 9 do 17 hodin.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Výstava květin

ČZS, ZO Pohled pořádá další ročník tradiční prodejní výstavy květin v areálu pohledského zámku. Růže, gladioly, jiřiny. Aranžmá řezaných květin, prodej trvalek, kaktusů, sukulentů, cibulovin a citrusů. Akce se uskuteční 27. - 28. července.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Mezinárodní výstava mečíků

ZO ČZS HOLEŠOV ve spolupráci s městem Holešov a MKS Holešov pořádá 4. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVU MEČÍKŮ v zámku Holešov v sobotu 27.7. od 9-18hod. a v neděli 28.7. 9-17.hod., od 17.30 prodej květů z výstavy.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Výstava denivek a mečíků

Botanická zahrada v Táboře srdečně zve na výstavu denivek a mečíků, která se uskuteční 27. - 28. července 2024 od 10 - 16 hodin ve výstavním sále správní budovy botanické zahrady.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Letní výstava Zahrada Věžky 2. - 4. srpna 2024

Na výstavě Zahrada Věžky strávíte příjemný den s rodinou a ještě si domů odnesete vše, co potřebujete do zahrádek.