Svaz květinářů a floristů České republiky

Přihlásit

Kompletní servis pro květináře a floristyDnes darujte květinu Rolandovi

Kalendář

Akce

AutorDagmar Krupičková

Otevření Sbírkových skleníků ve Smetanových sadech na výstavišti Flora Olomouc

Do tropů za jediný den. Olomoucké Sbírkové skleníky otevírají, uvnitř dozrává voňavá úroda citrusů. Zářivé barvy i osvěžující exotické vůně čekají na návštěvníky Sbírkových skleníků, které se 3. února otevírají po zimní přestávce.

Akce

AutorDagmar Krupičková

FLORIA JARO 2024 - 1. část

Zahradnická prodejní výstava FLORIA JARO 2024 proběhne od soboty 27. dubna do středy 1. května 2024 na výstavišti Kroměříž.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Jarní Zahrada Věžky 1. 5. - 5. 5. 2024

Zahrádkářská výstava Zahrada Věžky je očekávanou akcí, která nabízí návštěvníkům řadu zajímavostí. Tato zahradnická a hobby prodejní výstava konaná v zámeckém parku ve Věžkách u Kroměříže je oblíbenou akcí návštěvníků všech věkových kategorií.

Akce

AutorDagmar Krupičková

FLORIA JARO 2024 - 2. část

Od soboty 4. května do středy 8. května 2024 si můžete užít zahradnickou prodejní výstavu FLORIA JARO na výstavišti v Kroměříži.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Pozvánka na 53. ročník soutěže Mistrovství floristů České republiky - Děčínská kotva

Velký květinový festival je na spadnutí! Přijďte se připojit 15.-16. května 2024 k 53. ročníku soutěže Mistrovství floristů České republiky - Děčínská kotva! Tato nejprestižnější událost v oboru spojuje tradici, inovaci a eleganci, a přiláká ty nejlepší floristy z celé země. 

Akce

AutorDagmar Krupičková

Unikátní a největší skleník Fata Morgana slaví 20 let

Začíná výstava k 20. výročí otevření tropického skleníku v Botanické zahradě Praha. Veřejnosti se otevřel před 20 lety, za tu dobu do něj přibyla spousta zajímavých a ohrožených druhů rostlin, které z něj dělají tu pravou džungli uprostřed velkoměsta.

Akce

AutorDagmar Krupičková

FLORALIES ve Francii od 17. do 26. května 2024 v La Chabotterie ve Vendée

Les Floralies Internationales - Francie: akce, která se opakuje každých 5 let a na které partneři z celého světa prostřednictvím uměleckých expozic zveličují rozmanitost rostlin! Událost, kterou si nelze nechat ujít.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Botanická zahrada Praha připravuje na víkend muškátovou burzu

V botanické zahradě se o víkendu uskuteční další oblíbená akce – Muškátová burza, kterou zde pravidelně pořádají ve spolupráci se Specializovanou základní organizací Českého zahrádkářského svazu Pelargonie. Muškáty a další balkonové rostliny budou k vidění a k mání od pátku 24. do neděle 26. května.

Akce

AutorDagmar Krupičková

Živé pasti 2024 - výstava masožravých květin

Masožravé liány lovící hlodavce i velké exempláře staré 30 let. Olomoucké skleníky zaplní unikáty z říše masožravých rostlin. 25. května – 09. června 2024 proběhne prodejní výstava masožravých rostlin na Výstavišti Flora Olomouc.